Diskusní téma: kniha návštěv

Datum: 06.07.2016

Vložil: Zdeněk Šindelář

Titulek: příjmení

Dobrý den.Mám mezi předky Školné z Hrádku-kon.17.zač 18.stol.A Kašpary z Drahobudic-kon.17.zač.19.stol.Informace event. dodám.

Datum: 05.07.2016

Vložil: Zdeněk Šindelář

Titulek: Vesečtí z Vesce

Dobrý den.Snažím se zpracovat tento rod,i když jen v souvislostech se mnou.Je zajímavý jejich pád od vladyků až k poddaným.Pokud máte zájem o odkaz na moje stránky můj email:zdennal@atlas.cz

Datum: 03.07.2016

Vložil: Pavel VAŇOUT

Titulek: Jan MIKOLÁŠEK

Šlo bezesporu o mimořádnou osobu. Herec Míla SVOBODA,současník a kolega Fr. Filipovského a dalších z divadla Aréna na Smíchově. On se s p. Mikoláškem přátelil a velmi na něho zapůsobil.
Prezident Ant. Zápotocký mu jednou v podvečer urychleně doručil moč k vyšetření. Pan JM ustrnul, neboť konstatoval,že pacient je krátce před koncem. Nešlo však o prezidenta Zápotockého,ale o jeho dceru! Ta do několika týdnů také zemřela na zhoubný proces,který byl před veřejností do posledních chvil tajen. Zajímavé jsou i okolnosti konce pana Mikoláška.

Datum: 03.10.2018

Vložil: MS Genealogie

Titulek: Re: Jan MIKOLÁŠEK

Pane Vaňoute, děkujeme Vám za zajímavý příspěvek. Rádi bychom, kdybyste nám mohl napsat více. :) Děkuji, Martin Šulc

Datum: 29.03.2016

Vložil: Jaroslav Vagenknecht

Titulek: Webové stránky

Zdravím Vás! Máte moc pěkné stránky (znal jsem i ty staré). Určitě se budu častěji na ně vracet - mám tu hodně, co k pročtení a poučení :) Líbí se mi celkové přehledy - i o matrikách či jiných spisech, tak i o životě (a smrti). Přeji krásné dny a hodně úspěšných bádání!

Datum: 03.10.2018

Vložil: MS

Titulek: Re: Webové stránky

Pěkný den, Jaroslave, díky moc! :) Zdraví M. Šulc

Datum: 24.01.2016

Vložil: Veselý

Titulek: Kněnice - Bezmíř

Velmi pěkné stránky. Pokud máte nějaké info o zaniklé vesnici Kněnice, prosím ozvěte se na mail: Vesely.kabinet@seznam.cz
Díky

Datum: 07.03.2015

Vložil: Blanka

Titulek: potomky Stepnicku a Kotousu

Hledam pribuzne do rodokmenu a to Stepnicky v nasi vtvi uz neni pokracovatel,ale radeda Matej mel same bratry a je pravdepodobnost,ze nejaci potomci ziji. Narodil se v Kladne,prestehoval a ozenil v Duchcve kde zil i dalsi bratr a jeho rodina Karel Stepnicka,ale neznam potomky. Mel jeste bratry Frantiska, Josefa-ten sad mel byt ve Vidni a Vaclava, ktery mel mj. syny Oldricha a Jana- Jan zil v Slanem. Poznava nekdo z vas souvislosti se svou rodinou ?

Napiste mi na bvavrova@atlas.cz

Dale pak hledam Kotouse, pradeda Vaclav se prizenil do Vranyho u Slaneho,ale nevim odkud jeho rod pochazi. Ma nejaky Kotous takoveho predka ? Taky neznam bratry a ejich potomky eho dedy Jaroslava Kotouse z Vranyho. Ozve se nekdo ?

Datum: 26.12.2014

Vložil: Vladislava Huďová

Titulek: Huďa

Dívám se že tam máte Huďu, jelikož jich je v ČR jen 51 tak je možná nějaká vazba, manželův otec se narodil ve Smrčné ( Jihlava) potom přesídlil do Vinar ( Novobydžovsko) sestra žije stále ve Smrčné, další bratr v Německu a v Sokolově.

Datum: 13.10.2015

Vložil: MS Genealogie

Titulek: Re: Huďa

Vážená paní Huďová, děkujeme za zprávu. My se na tento rod napojujeme velice dávno, takže jsme mu nevěnovali větší pozornost. Ale nějaká příbuznost tam být může, Dubovice u Pelhřimova nejsou daleko. Zdraví, M. Šulc

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

kniha návštěv